Kommunikációs rendszerekben gondolkodunk

Állásajánlatok

Hálózati Mérnök

Young B.T.S. Kft. vezető ICT/Hálózati termék disztribútor több mint 30 éve a magyar piacon. Telephelye Budapest XIII. kerületében található. Piaci pozíciónk erősítése érdekében elhivatott, fiatal hálózati mérnököt keresünk.
Feladatok:
  • Kereskedelmi tevékenység támogatása: a vevői specifikációknak megfelelő termékek kiválasztása, termék konfigurációk készítése, konzultációs feladatok elvégzése.
  • Termékforgalmazáshoz szükséges gyártói kvalifikációk megszerzése
  • Viszonteladó partnerek oktatása és disztribútori támogatása
  • Support jegyek kezelése és megoldása szükség esetén gyártói támogatás bevonásával
  • Piaci trendek/technológiák követése és pro aktív előjelzés a cég vezetése felé.
Elvárások:
  • Hálózati architektúrák és eszközök alapos ismerete
  • Jó kommunikációs és prezentációs képességek
  • Probléma megoldó készség
  • Önálló munkavégzés
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Stabil angol nyelvű kommunikációs készség
  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Home Office lehetőség
Ha magadra ismersz a pozíció leírás alapján akkor küld el önéletrajzod a hr@young.hu email címre. Hozzánk eljuttatott személyes adatokat csak a pályáztatási folyamat végéig tároljuk majd annak lezárásakor megsemmisítjük.

Szoftverüzemeltető mérnök

A Young B.T.S. Kft. vezető ICT/Hálózati termék disztribútor több mint 30 éve a magyar piacon. Telephelye Budapest XIII. kerületében található. Piaci pozíciónk erősítése érdekében elhivatott, fiatal szoftverüzemeltető mérnököt keresünk.
Feladatok:
  • Szoftveres rendszerek kiépítése és üzemeltetése
  • Szükség esetén felhasználók helyszíni támogatása, hibajavítások elvégzése
  • Számítógépes rendszerek, szerverek és kliensek üzemeltetése (AD, DNS, DHCP, RDS, O365)
  • Hálózati rendszerek, eszközök kiépítése és üzemeltetése (LAN, Wifi, VPN)
  • Hardveres és szoftveres projektekben való részvétel
  • Felmerülő IT problémák helyszíni és távoli támogatása a kollégák számára
  • Egyéb IT folyamatok támogatása
Elvárások:
  • Hardver ismeretek, szerverek, PC-k, laptopok, hálózati eszközök, nyomtatók, NAS
  • Microsoft Windows operációs rendszerek ismerete (Windows Server 2012R2, 2016, 2019, Windows 10)
  • Hyper-V és VMware ismeret
  • Vezetékes és WiFi hálózatok üzemeltetésének ismerete (router, switch, Wifi, VPN)
  • Mérnöki szemléletmód - pontos igényes munkavégzés, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Önállóság és csapatmunkára való képesség és hajlandóság
  • Legalább BSc végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Összetartó, segítőkész csapat
  • Folyamatos külső és belső képzések lehetősége
  • Laptop és telefon magánhasználat
  • Home office lehetősége
Ha magadra ismersz a pozíció leírás alapján akkor küld el önéletrajzod a hr@young.hu email címre a fizetési igény megjelölésével. Hozzánk eljuttatott személyes adatokat csak a pályáztatási folyamat végéig tárolunk, annak lezárásakor megsemmisítjük.

Termék katalógus

TörlésKijelöltek összehasonlítása